Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Newsroom

Festiwal w sieci!

 

Transmisje z przesłuchań, eliminacji oraz Koncertu Galowego 42. MDFPiT w Koninie znajdziecie w sieci. Na streamingi zapraszamy na stronę festiwaldzieciecy.pl oraz wp.pl

Czytaj więcej...

Biuro organizacyjne zaprasza

 

Biuro organizacyjne 42. MDFPiT w Koninie pozostaje do Waszej dyspozycji każdego festiwalowego dnia. Zwracajcie się do nas z każdym pytaniem i problemem. Pamiętajcie, że zawsze znajdziemy na nie odpowiedzi i rozwiązania.

Czytaj więcej...

Tworzą HITY!

 

Pamiętacie piosenkę ,,Kim jesteś” w wykonaniu Stasia Kukulskiego? Chcemy Wam ją przypomnieć z dwóch powodów. Po pierwsze, to cudowna piosenka o istocie własnej tożsamości w świecie, w którym tak trudno jest być sobą... Po drugie, Staś nagrał ją w 2020 roku w wytwórni Delphy Records, partnera MDFPiT w Koninie. Wyprodukowanie singla było nagrodą wytwórni na 40. MDFPiT w Koninie.

Podobnie będzie i w tym roku!

Czytaj więcej...

Festiwalowa Orkiestra

 

Orkiestra festiwalowa pod kierownictwem Pawła Zielaka towarzyszyć będzie wokalistom w następujących kategoriach wiekowych: 9-11 lat, 12-13 lat, 14-16 lat.

Czytaj więcej...

Kolejność prezentacji zespołów tanecznych - 2 czerwca

 

Tancerze, instruktorzy, opiekunowie!Poniżej znajdziecie kolejność prezentacji zespołow tanecznych w dniu 2 czerwca. Te odbędą się w Konińskim Domu Kultury. 1 czerwca od godz. 9.00 odbędą się próby. Kolejność prób według zapisów u inspicjentów. Do zobaczenia.

Czytaj więcej...

serv kdkkonin