Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
ZOBACZ OPCJE DOSTĘPNOŚCI

Przesłuchania wokalistów 2023

 

 

Blisko 500 zgłoszeń wokalistów do Ogólnopolskich Przesłuchań Wokalnych do 43. MDFPiT napłynęło w tym roku do biura organizacyjnego. Nagrania wokalistów przesłucha teraz jury.

 

 

Jurorzy obejrzą prezentacje i wysłuchają piosenek już w marcu. Przez trzy dni, od 1 do 3 marca, pracować będą bardzo intensywnie, a wszystko po to by wybrać najlepszych z najlepszych artystów. Listę solistów, duetów i zespołów wokalnych, z którymi spotkamy się na żywo w Koninie, opublikujemy 3 marca po zakończeniu obrad.  

Z wokalistami, którzy zakwalifikują się do 43. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, skontaktujemy się również drogą mailową.

Przypomnijmy, że w Koninie widzimy się 31 maja. Wtedy też odbędą się próby w DK Oskard. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 1 czerwca o godz. 9.30. 2 czerwca spotykamy się na finałach, 3 czerwca natomiast na Koncercie Galowym.

 

Przesłuchania zespołów tanecznych zaplanowane są na 12 kwietnia. Termin zgłoszeń tancerzy do 43. MDFPiT w Koninie upływa 31 marca.  

serv kdkkonin